Ã–VRIGT / Mattor / Ã…kdyna 3828812

nr 382 8812

Ã…kdyna

skånsk, 1800-tal, 85x45, (skador)

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 17 oktober 2005

17/10 12:16:22 1      400 kr
17/10 15:31:44 2      Vinnande bud